Beskyd Tour

Náročnější závod na silničním kole byste v našem kraji těžko hledali. Beskydské kopce nedají nic zadarmo a letos jsme na kratší trasu Beskydu vyslali čtyřčlenný tým ve složení Kamil Stöcker, Tomáš Maceček, Jirka Ďurica a Philippe Muller. Kdo by se nechtěl popasovat třeba s Jardou Kulhavým 🙂

Trasa měřila 122 kilometrů s převýšením téměř 2500 metrů, startovalo se na Bílé a projíždělo přes Bílý Kříž, Konečnou, Kelčovské sedlo s nejprudší částí závodu, kde někteří museli dokonce své kolo tlačit, Šance, Smrček, Pustevny po knížecí cestě s parádním novým asfaltem a zpátky táhlým kopcem na Bílou.

Peloton se nadělil již v prvním stoupní na Bílý Kříž a pak už to byl boj. Nejlépe dojel ve své silniční premiéře Tomáš Maceček za 3:46:53 (průměrná rychlost 32 km/h) na celkovém 35. místě. Kdyby se neflákal v cílovém spurtu, tak mohl dojet v první třicítce. Kamil Stöcker finišoval na 93. místě (4:13:12), když neměl štěstí na skupinku a téměř sto kilometrů tahal špici. Za nimi pak dojeli Jirka na 120. místě (4:33:03) a Philippe na 144. místě (5:16:06).

 Výsledky

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: