LH24 je za námi!

Drama z tratě jste mohli sledovat live na facebookových stránkách, tak jak to teda všechno dopadlo? Jako tým jsme šli určitě vidět a děkujeme všem, kteří do toho dali maximum jak na trati, tak v zázemí jako support.
Na stupně vítězů jsme vyšplhali hned dvakrát.

1. místo v kategorii MIX nad 50 let získali Petr Smejkal a Kateřina Zechová (12 okruhů).
2. místo v kategorii MUŽI 18-35 let a 3. místo absolutně obsadili Richard Stocker a Kamil Stöcker (15 okruhů).
Ve dvojicích bojovali 10 hodin na trati Petr Sarvaš a Rostislav Farana, ale po 5. kole museli z důvodu Rosťoveho bolavého úponu odstoupit.
V jednotlivcích si nejlépe vedl náš pan učitel Tomáš Labudek, který natočil krásných 10 kol a skončil na absolutně 41. místě a 19. ve své kategorii!
Lukáš Podhorní statečně bojoval i přes bolest, nevzdal to a odběhl 5 kol, parádní výkon na svůj první závod, neskutečné odhodlání a posun vpřed.

Všem gratulujeme k mimořádným výkonům a sebepřekonání, ale nešlo by to bez týmové podpory, zejména holek Hana Štěpánková, Jana Matuštíková, Šárka Faranová a Verča Stepková v depu, Tomas Macecek na trati a dalších

 

Jak hodnotí závod samotní běžci?

Petr Sarvaš

Letos jsem se jiz treti rok po sobe zucastnil tohoto oblibeneho zavodu. Poprve jsem zkusil stafetu v mixu, dalsi rocnik jsem sel sam a letos stafetu s partakem. Dobre rozbehnuty zavod i pres me nedolecene zraneni zad, jsme ale nakonec kvuli zranenemu kolenu meho partaka nedokoncili, a to po necelych 10 hodinach, kdyz partak vychazel do 6 kola. Obrovsky respekt vsem zucastnenym, kteri nasli silu a odhodlani do tohoto zavodu nastoupit. Vsem mym kolegum z Tymu LightBIKE a zejmena tem, kteri obsadili medajlovych umisteni. Patri jim muj obrovsky respekt a obdiv, jsou to drici. Podekovani patri nasim zenam ze supportu a vsem ostatnim, kteri nam drzeli palce na trati. Pro mne to letosnim rocnikem „asi“ konci, znamena to 3x a dost???

Tomáš Labudek

24 hodin, 10 okruhů, 120km, 8300 výškových metrů, hodně puchýřů a intenzivních zážitků. A to vše by neproběhlo bez trpělivosti mé rodiny a hlavně manželky Halina Fronc , super supportu Jana Matuštíková, hecování v Teamu LightBIKE a podpory přátel kteří mi udělali společnost na trati.

Richard Stöcker

Děkuji všem za podporu a důvěru, zvlášť tedy Milan Holeš, hnalo mě to vpřed , za support od mé Hana Štěpánková, kterou nedám, nepůjčím ani neprodáma v neposlední řadě tréninkovému parťákovi který se mnou vyladil formu Tomas Macecek. Samozřejmě mému parťákovi Kamil Stöcker, který předvedl famózní výkon. Díky a jdu 🍾🍺 tomísto. Všem soupeřům díky za motivaci, zvlášť klukům z Tobi sportu Erik Juračák a Martin Macíček. Tak příšťí ročník, ale to se o ni poperu v jednotlivcích.

Kamil Stöcker

Tento víkend patřil k nejrychlejším v mém životě. LH 24 a absolvování 15 okruhů s parťákem Richard Stocker, bez kterého bych nedosáhl tohoto úspěchu. Od začítku až do konce hnal sebe i mě dopředu k vysněnému 3. místu a 2. místu v kategorii. Dále bych chtěl poděkovat supportu Hana Štěpánková, vodiči Tomas Macecek a všem z Team LightBIKE, že nám věřili a podporovali nás. Také dík soupeřům, bez kterých by závod neměl takové grády

 

Aby těch parádních výkonů nebylo málo, tak poté, co si Macek odchodil několik okruhů s klukama na LH24 jako support, nedal nikomu šanci ve svém závodě na večerní etapě Lysacupu od Rajské boudy přes Bezruč, a to dokonce v novém traťovém rekordu, který posunul o 70 vteřin

Děkujeme za 📷 z trati Lukáš Podolák a Jan Smejkal.

Výsledky: http://www.lh24.cz/lh24/vysledky-2018/

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: