O nás – LightBIKE Running Team

Olda Kokošek / Tomáš Maceček / Adam Ondruch

Andy Krstevová / Ondra Kukla

Pětičlenný běžecký tým, který závodí na vrcholové úrovni po celé České republice i v zahraničí. Mezi jejich nejoblíbenější závody patří skyrunning, horské běhy a trailové závody, ale neztratí se ani na silnici nebo v běhu do schodů.

Mezi největší úspěchy patří vítězství na závodech jako Hostýnský Osma, LH24 nebo ovládnutí celého seriálu Horské výzvy, medaile z republikových šampionátů ve skyrunningu (Perun SkyMarathon) nebo akademických mistrovství v horském běhu (Valašský Hrb). Obrovskou zkušeností jsou také zahraniční závody nejen světové skyrunningové série (Zegama-Aizkorri, Livigno SkyMarathon, Limone Extreme atd.), ale i reprezentace České republiky na Mistrovství světa ve skyrunningu (Buff Epic Trail) a Ultra-Trailu (Trail Sacred Forest). Macek je k tomu všemu mistrem ČR v běhu do schodů a mnohokrát se umístil na stupních vítězů v rámci závodů světového poháru, ve kterém již čtvrtým rokem patří do top10.

Andy, Olda, Adam a Macek spolu drží již od roku 2014 a od té doby tvoří jeden běžecký tým a jednu partu. Tři sezóny běhali pod hlavičkou týmu Pearl iZUMi Czech a chtěli zůstat spolu jako jeden tým i poté, co americká značka oznámila konec s běžeckým vybavením. Stačilo, aby Andy vyhrála Havířovskou 10 a domluva s klukama z havířovské prodejny LightBIKE byla na stole :).

Na začátku roku 2017 tak vznikl nový projekt nazvaný LightBike Running Team, kdy Andy, Olda, Adam a Macek reprezentují nejen barvy havířovské cyklo a běžecké speciálky, ale také také dvou světoznámých sportovních značek. První sezóna v nových barvách vyšla skvěle a naskytla se možnost posílit tým o dalšího běžce z regionu, kterým se stal na konci roku 2017 Ondřej Kukla.

Do všech závodů a tréninků je LightBike Running Team vybaven parádním funkčním oblečením CRAFT a běžeckými botami INOV-8. Díky za podporu patří nejen obchodu LightBIKE, ale také autorizovanému distributorovi těchto značek Vavrys.cz

 

 

Děkujeme za skvělé fotky Lukáši Podolákovi!

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: